Co robić w Połczynie?

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 2 z 3

Pop GOŚĆ 04-02-10 8:38

Jak tam jestes to ,pierwsze stan na deptaku i zbieraj kase na winko albo dolacz do tajgers,,wtedy to dopiero jest co robic.pozdrawiam

Odpowiedz Cytuj
Osrodek gryf GOŚĆ 25-03-10 0:09

A ja jestem w sanatorium i co licho puby sa do 22 godz a pozniej licho nic sie nie dzieje jakies mlode panny z checia bym poznal ale jak tu same emerytki po 60 lat ja mam 24 i coz tu robic niewiem moze ktos da mi dobry pomysl pozdro czekam na info

Odpowiedz Cytuj
Śmieszek GOŚĆ 01-04-10 16:09

A dla mnie ten Połczyn jest bardzo ,,zabawny'' jedyny w swoim rodzaju zero perspektyw ,pracy,pieniędzy , checi do działania ani niczego kolwiek!!! hehehehhehe niewiadomo czy sie smiac czy płakac. Tu nawet juz nie kradną bo nie maja co!!!

Odpowiedz Cytuj
Zojka GOŚĆ 12-04-10 21:49

Proponuję,aby pan Marek.K. udzielał się społecznie,przybył na zebranie radnych i przedstawił swoją koncepcję rozwoju Połczyna.W czwartki przyjmuje Pani Burmistrz.Tak łatwo krytuykujemy(DOTYCZY ODPOWIEDZI P.WUJKA),prosze zapoznac sie z tym ,co nasz pani Burmistrz zrobiła za swojej kadencji,a co inni przed nią.Czasy są trudne dla takich miasteczek jak Połczyn,a z pustego i Salomon nie naleje.Zawsze stawiałam i stawiam na mądrych MŁODYCH.

Odpowiedz Cytuj
Bas GOŚĆ 20-04-10 12:10

Pan Marek K. już nieraz "wystawiał" swe koncepcje na forum rady,ale albo je ignorowano albo uważano za niemożliwe do zrealizowania- po czym ktoś inny(bardziej przebojowy) jako swój pomysł przedstawił i został obsypany zachwytami.Zaangażowanie społeczne pana Marka w sprawy miasta było zbyt wielkie i nigdy nie zostało docenione,a to z pewnością po pewnym czasie działalności bardzo zniechęca,szczególnie jeśli odwala się tzw.brudną robotę a śmietankę spijają ci którzy są tylko nazwiskami aktywni dla miasta.To,że czasy są trudne nikomu nie trzeba wyjaśniać,jednakże siła tkwi nie tylko w finansowej stronie wszelkich przedsięwzięć ale w umiejętnym zorganizowaniu się i odpowiednim podejściu do każdego mieszkańca-nie można patrzeć z "góry" i zza biurka na problemy z jakimi zmaga się lokalna społeczność.Zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy rządzących,takie jest prawo każdego z nas,a krytyka nie powinna wyzwalać tylko złych emocji.Bo czy narzekać będzie ten,który ma pracę i godziwe warunki do życia?A co do stawiania na młodych,to proszę zauważyć,że gro mieszkańców stanowią ludzie dojrzali,których siłę nie tylko fizyczną ,mogliby państwo wspaniale wykorzystać.Pozdrawiam niezmiennie serdecznie mieszkańców Połczyna i okolic.

Odpowiedz Cytuj
Adamskioko 08-05-10 2:23

Wywodzę się z Połczyna, mam rodzinę w Piaskach. Czy jedynym miejscem rozrywki w Połczynie był "bal" Piosenki Żołnierskiej ?Czemu muszla nie działa, czy naprawdę Luisenabad pozostanie na zawsze dla emerytów i rencistów a młodzi będą przyjeżdżać do mnie do Warszawy żeby pracować ?Kto położył browar? PKP już nie istnieje, PKS przypomina domek zbiorowego szaletu.Jeszcze w latach 80-tych wszystko tętniło i żyło, a teraz Grunwaldzka kończy się z pięknem daleko przed pocztą.Czy Pani Nowak rzeczywiście myśli tylko o trwaniu? A przecież potencjał tu jest. Chociażby ten najsłynniejszy i wyróżniająy: "ZDRÓJ" więc co ?Kto się tym wreszcie zajmie ?

Odpowiedz Cytuj
Kukiel GOŚĆ 30-06-10 15:36

W połczynie można iść na basen. moje pytanie jest w tym kierunku. kiedy będzie on otwarty ?

Odpowiedz Cytuj
Eliza GOŚĆ 06-07-10 9:29

Tak-mysli o przetrwaniu-- do emerytury pani Kozik- a mlodziez niech spada

Odpowiedz Cytuj
Chomik GOŚĆ 14-08-10 11:13

Wywalić stare baby i wsadzić młodych facetów , dopiero coś ruszy...aha i kler z daleka.

Odpowiedz Cytuj
Chomik GOŚĆ 14-08-10 11:13

Wywalić stare baby i wsadzić młodych facetów , dopiero coś ruszy...aha i kler z daleka.

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://polczynzdroj.istrefa.com

istrefa gmina Połczyn-Zdrój | istrefa powiat świdwiński | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Połczyn-Zdrój - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat świdwiński, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 78-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem